Prezentaciji sa proglašenja pobjednika Natjecanja možete pristupiti klikom na sliku

Kreativni sat

1. Tim: Trio Fantastiko, mentor: Antonija Čalić, članovi tima: Chiara Horvat, Marsel Gemeri i Dunja Fundak

2. Tim: TRGOS, mentor: Marina Jukić, član tima: Luka Barbarić

3. Tim: GlavoGlagoljaši, mentor: Katica Knezović, članovi tima: Andrea Antić, Karmela Vuglač i Matija Jaić

4. Tim: Kuharska azbuka, mentor: Ivan Gašpić članovi tima: Valentina Bošnjaković, Sara Sep i Josipa Nagy

5. Tim: StripArt klub, mentor: Alta Pavin Banović, članovi tima: Ivan Maletić, Bojana Mitrović i Matea Schmutz

6. Tim: Likovnjaci GS, mentor: Ruža Jozić, članovi tima: Franka Džoja i Mihaela Dokić

7. Tim: Cartier, mentor: Nataša Tram, član tima: Jakov Viszmeg

8. Tim: Lideri, mentor: Vedrana Šarec, članovi tima: Lara Bilić i Ana Lešić

9. Tim: Gaudeamusići, mentor: Andrea Penjak, članovi tima: Sara Tičinović, Ana Ištuk i Jakov Mihaljević

10. Tim: Dalya, mentor: Nataša Seršić, članovi tima: Olja Kikanović, Sanja Babić i Nikolina Borić

11. Tim: Snaše, mentor: Biljana Horvat, članovi tima: Ana Gotal, Ivana Kovačević i Lana Leskovac

12. Tim: Mladi glagoljaši, mentor: Tatjana Andraković, članovi tima: Ana Petričević i Alessandro Nikolić

13. Tim: Mlade nade, mentor: Marija Ret, članovi tima: Aurelija Gljiva i Bojana Balog

14. Tim: Dolcegabor, mentor: Nataša Tram, član tima; Klara Petrijevčanin

Kreativni planet

1. Tim: Glagoljaška kolonija, mentor: Romana Lekić, članovi tima: Petra Krajačić, Franka Pasanec i Nika Medvid

2. Tim: Moskvičice, mentor: Polina Korolkova, članovi tima: Polina Filipovič i Darja Šćerbakova

2. Tim: Tim 88, mentor: Martina Briš Alić, članovi tima: Dorotea Markasović i Luka Tomas

3. Tim: I.D.E.A., mentor: Andrijana Kos Kavran, članovi tima: Ela Trstenjak, Ivana Husajin i Danijela Grgek

4. Tim: Bradate Agame, mentor: Saša Mitrović, članovi tima: Alen Terzić i Željko Ronta

5. Tim: Glagoljica u arhitekturi, mentor: Andriana Brandis, članovi tima: Dominik Taušan i Filip Mihić